Modpack Sypeme 2.0

Po nějaké době se sem pokouším opět zavést nějaký modpack, tentokrát by však neměl být nijak náročný co se týče stránky hardwarové i herní. Modpack je zaměřen hlavně na design a survival, i když i nějaký ten technický mód mi tam proklouznul.

Těšit se můžete například na Tinkers Construct přinášející nejen řadu nových nástrojů s množstvím vylepšení, pro zajímavý způsob přepravy nejen mezi hráči, jsou zde hvězdné brány z módu SG Craft, hromadu nových dobrodružství prožijete s módy Roguelike Dungeons a Twilight Forest. Pro milovníky technický módů je zde dvojice módů Ender IO a Open Computers a to vše je doprovázeno designovými módy jako BiblioCraft, Chisel a Little Tiles se kterými postavíte doslova cokoliv. Asi nejobsáhlejší je ale survival stránka hry, naleznete zde například nespočetné množství nových jídel z módu Pam’s HarvestCraft, ovšem ani to není tak jednoduché, neboť jídla musíte průběžně střídat, s jídlem to však nekončí, protože zde budete muset taky pít, pěstování rostlin vám však stěžují střídající se roční období z módu Serene Seasons a to vše bude v noci zahaleno do nekonečné temnoty z Hardcore Darkness. Zajímavější prostředí pak přinese krajina z módu Biomes O‘ Plenty.

K dispozici jsou tři varianty modpacku, jeden jenž neobsahuje žádné client side módy a pak dvě se základním balíčkem client side módů včetně minimapy, v použité minimapě se pak tyto varianty liší, Pokud se nechcete zaobírat přidáváním dalších módů, nebo zkrátka nevíte jak na to, pak doporučuji jednu z variant s již předinstalovanými client side módy.

Všechny tři varianty modpacku můžete stáhnout na adrese https://drive.google.com/open?id=1APa9oCcsWxBW5ub3ceyW2JGmjr54ynz_. Máte-li o tento modpack zájem, pak stačí stáhnout jednu z těchto variant a provést instalaci modpacku podle souboru README.txt obsaženého ve všech variantách. V tomto souboru je popsána instalace pro standartní minecraft launcher a pro twitch launcher.

S tímto modpackem jsme samozřejmě vytvořily také server na adrese mod.sypeme.eu, tuto adresu pak máte již před uloženou spolu s modpackem. Jako bonus je v nich obsažen i resource pack pro šedou hvězdnou bránu s upravenou texturou aby symboly na bráně odpovídaly vytáčené adrese.

I když na serveru je mód jenž umožňuje zabezpečení, tak je zde zapnutý whitelist, na server mají automaticky přístup hráči s hodností Ověřený hráč a výš, kdo má zájem z řad běžných hráčů, ať mi napíše.

One thought on “Modpack Sypeme 2.0

Comments are closed.