Whitelist naplněn

Ahoj dnes byl naplněn whitelist. Dále vám chci sdělit jaké jsou změny v přijímání nových členů

Do teď jsme relativně přijímali každého, kdo napsal slušnou žádost. Jelikož máme na whitelistu 30 uživatelských účtů a server jen 10 slotů. Musíme částečně přepracovat příjem nových členů. Stávající členy budeme pravidelně kontaktovat zda chtějí i nadále na našem serveru hrát. Pokud nebude chtít nadále u nás hrát, nebo nám do 5 dní neodpoví, bude odstraněn z whitelistu a uvolní tak místo někomu novému.

Jak tedy bude vypadat nové přijímání členů:

  • Upřednostňovány budou ti co budou našemu projektu také něčím přínosní. Například pravidelné natáčení kvalitních LP, grafická tvořivost, atd. Pro ověření je v dotazníku potřeba uvést reference na svou tvorbu.
  • Upřednostňování budou také ti kteří již mají na serveru známého z reálného života a nebo z jiného serveru. Do dotazníku je potřeba uvést jeho jméno a my dotyčného budeme kontaktovat zda je to pravda a zda se za nového člena zaručí.
  • I když nezapadáte do horních odstavců a bude volno na whitelistu, tak stále máte velkou pravděpodobnost že budete přidáni.

 

Snažíme se udržet kvalitní hráčskou komunitu kde si hráči navzájem pomáhají a spolupracují. Proto ta menší změna v přijímání nových členů.