Info o serveru

Server běží na nejnovější verzi klienta a je otevřen pro veřejnost vlastnící originální verzi hry Minecraft. K připojení slouží adresa vanilla.sypeme.eu

Máme aktivní ochranu pozemků před griefery, avšak tuto funkci mohou používat jen hráči s hodností Ověřený hráč nebo Veterán. Hodnost Veterán je za zásluhy. Kdysi byl server částečně neveřejný, při přechodu na veřejný byla hodnost Veterán přidělena věrným hráčům kteří byli na whitelistu. Veterán není tedy hodnost pro veřejnost.

Admin team


Pokud pro vás náš server znamená jen hraní počítačové hry, radši toto ani nečtěte, protože to psal člověk, který to cítí jinak. Pro mne, dříve obyčejnou hráčku to znamenají lidi. A ne lidi ve smyslu parťáci ve hře, ale přátelé, kterým se můžeš svěřit i s problémy venku z Minecraft světa. Nezáleží na tom, jestli na serveru hraješ už od samého začátku, nebo jestli jsi ho právě objevil. Nezáleží na tom, jestli jsi Veterán a legenda, nebo jestli jsi právě příchozí začátečník. Nezáleží na věku, protože některým z nás už táhne na 30, ale některým ještě nebylo ani 15 let. Nezáleží na tom zdali jsi holka nebo kluk, co a jak to děláš. Protože každý hráč tvoří, ač menší či větší střípek naší Sypeme rodiny. Aneb jak jednou řekl můj spoluhráč: „Veteráni už pomalu vymřeli, ale začíná se rozrůstat nová Sypeme rodina“

„Bez křídel se špatně létá“ řekl můj kamarád, a měl pravdu. Většina naší rodiny umí létat, ale bez křídel? Proto jsme jim křídla darovali. Křídla jsou restart světa.

Restart světa znamená pro různé lidi různé věci. Pro někoho to je něco nového, něco kde si může všechno udělat jinak a lépe. Pro někoho to může znamenat další námaha bez radosti ze „znovuzrození“. Upřímně doufám, že na našem serveru hrají ti, kteří cítí spíš první možnost, protože verva, se kterou se do toho vrhli je nepřekonatelná.

Tato velkolepá událost, ač bez přítomnosti kapely, červené pásky a zlatých nůžek se uskutečnila dne 7. září roku 2017. Možná je to teď historie, nebo ještě ani nezačal následující rok. Ale pro všechny to byl jednoznačně Začátek s velkým Z.

AdellKunn

Napsat komentář